5.. 4.. 1.. Startas!

  • LR ledo jachtų taurė ir čempionatas 2016

    02.06 - 02.07, Elektrėnai

Regatos aprašymas

LR ledo jachtų taurė ir čempionatas 2016 /Lithuanian ice yacht cup and championships

Elektrėnai

BLOKART klasės varžybos vyks tik sekmadienį.Kitų klasių varžybų pirmas startas planuojamas šeštadienį 12.30.

2016.02.06 

Registracija nuo 9.00 iki 11.30 / Registration from 9.00 to 11.30

11.00 Lenktyn komiteto ir varžybų dalyv pasitarimas./Competitor meeting

Startas planuojamas 12.30/First race start 12.30 (DN,IceOptimist,OPEN) 


2016.02.07

Pimas dienos startas, pirmas varžybų startas Blokart  11.00 /First day race start 11.00

17.00 Apdovanojimai/ Closing ceremony



BustoKaina

Sužinokite savo būsto kainą nemokamai


BustoKaina.lt

Rezultatai

Blokart Heavyweight
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 4
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 5
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 6
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Atmetimai: 1
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
-2
Matas Mizgiris
3.0 3 1.0 1 1.0 1 1.0 1 1.0 1 2.0 2 6 1
-3
Gediminas Petrauskas
1.0 1 3.0 3 2.0 2 4.0 4 2.0 2 1.0 1 9 2
-4
Arūnas Masiejus
2.0 2 4.0 4 4.0 4 3.0 3 3.0 3 3.0 3 15 3
-1
Vilius Tamkvaitis
4.0 4 2.0 2 3.0 3 2.0 2 4.0 4 4.0 4 15 4
-5
Mindaugas Pagojus
5.0 5 5.0 5 5.0 5 5.0 5 5.0 5 5.0 5 25 5
Blokart Ultra lightweight Finalai
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
LTU-10
Vykintas Mizgiris
1.0 1 1.0 1 2.0 2 4.0 1
LTU-8
Rimvydas Mažunavičius
2.0 2 3.0 3 1.0 1 6.0 2
LTU-3
Arijus Toleikis
5.0 5 2.0 2 5.0 5 12.0 3
LTU-1
Arijus DAMBRAUSKAS
3.0 3 5.0 5 4.0 4 12.0 4
LTU-5
Igne Jaškūniatė
6.0 6 4.0 4 3.0 3 13.0 5
LTU-6
Nedas Pagojus
4.0 4 6.0 6 6.0 6 16.0 6
Blokart Lightweight Finalai
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
LTU-9
Jovilė Gedmontaitė
2.0 2 3.0 3 1.0 1 6.0 1
LTU-6
Skomantas Sralkauskas
1.0 1 2.0 2 3.0 3 6.0 2
LTU-3
Gabrielė Petraitytė
4.0 4 1.0 1 5.0 5 10.0 3
LTU-2
Artūras Kapitanovas
5.0 5 4.0 4 2.0 2 11.0 4
LTU-11
Vasilij Smarkov
3.0 3 5.0 5 6.0 6 14.0 5
LTU-7
Marius Tautvydas
6.0 6 6.0 6 4.0 4 16.0 6
Blokart Ultra lightweight kvalifikacija
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
LTU-3
Arijus Toleikis
1.0 1 3.0 3 4.0 1
LTU-8
Rimvydas Mažunavičius
2.0 2 2.0 2 4.0 2
LTU-1
Arijus DAMBRAUSKAS
4.0 4 2.0 2 6.0 3
LTU-6
Nedas Pagojus
3.0 3 3.0 3 6.0 4
LTU-5
Igne Jaškūniatė
3.0 3 4.0 4 7.0 5
LTU-7
Rūta Mažunavičiūtė
4.0 4 4.0 4 8.0 6
LTU-9
Titas Linkus
5.0 5 5.0 5 10.0 7
LTU-2
Tauras DAMBRAUSKAS
10.0 DNF 1.0 1 11.0 8
LTU-4
Kristupas Linkus
2.0 2 10.0 DNF 12.0 9
Blokart Lightweight kvalifikacija
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
LTU-3
Gabrielė Petraitytė
1.0 1 2.0 2 3.0 1
LTU-11
Vasilij Smarkov
1.0 1 4.0 4 5.0 2
LTU-6
Skomantas Sralkauskas
4.0 4 1.0 1 5.0 3
LTU-7
Marius Tautvydas
3.0 3 2.0 2 5.0 4
LTU-9
Jovilė Gedmontaitė
5.0 5 1.0 1 6.0 5
LTU-2
Artūras Kapitanovas
3.0 3 3.0 3 6.0 6
LTU-5
Mančius Veselauskas
2.0 2 5.0 5 7.0 7
LTU-8
Airidas Murnikovas
4.0 4 3.0 3 7.0 8
LTU-4
Milda Petrauskaitė
6.0 6 4.0 4 10.0 9
LTU-1
Orestas Monkevičius
5.0 5 6.0 6 11.0 10
LTU-10
Tomas Linkus
2.0 2 12.0 DNF 14.0 11
Ice Optimist Bendra
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
T-10
Rimvydas Mažunavičius
1.0 1 1.0 1 1.0 1 3.0 1
LTU-6
Airidas Murnikovas
2.0 2 2.0 2 2.0 2 6.0 2
T-8
Gabrielė Petraityte
3.0 3 3.0 3 3.0 3 9.0 3
T-1
Nedas Pagojus
4.0 4 4.0 4 4.0 4 12.0 4
LTU-4
Igne Jaskunaite
5.0 5 5.0 5 5.0 5 15.0 5
T-9
Arijus DAMBRAUSKAS
6.0 6 6.0 6 8.0 8 20.0 6
LTU-1
Ruta Mazunaviciute
8.0 8 7.0 7 6.0 6 21.0 7
T-10
TAURAS DAMBRAUSKAS
7.0 7 8.0 8 7.0 7 22.0 8
LTU-1
Artur Kapitanov
9.0 9 9.0 9 12.0 DNF 30.0 9
T-7
ALBERTAS VALEČA
12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 36.0 10
T-42
Daumantė Petraitytė
12.0 DNF 12.0 DNF 12.0 DNF 36.0 11
OPEN ICE
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Distancija: 0.00 nm
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Distancija: 0.00 nm
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
T-51 Kęstutis Barauskas
2.0 2 1.0 1 3.0 1
T-333 Vytautas Žurauskas
1.0 1 2.0 2 3.0 2
T-666 Pranas Svinskas
3.0 3 3.0 3 6.0 3
T-3 Jurgis Jurgelionis
4.0 4 4.0 4 8.0 4
DN
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 4
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Atmetimai: 1
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
O-14
Rūta Eistreiķe
13.0 DNF 1.0 1 1.0 1 1.0 1 3 1
T-111
Jovile Gedmontaite
2.0 2 2.0 2 3.0 3 2.0 2 6 2
O-16
Alfs Pampe
13.0 DNF 3.0 3 2.0 2 3.0 3 8 3
T-4
Antanas Gerasimavičius
1.0 1 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 27 4
O-10
Eriks Zvilna
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 4.0 4 30 5
T-98
Dominykas Žižys
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 5.0 5 31 6
T-97
Mančius Veselauskas
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 6.0 6 32 7
T-291
Skomantas Sralkauskas
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 7.0 7 33 8
T-292
Tomas Linkus
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 8.0 8 34 9
T-77
Algirdas Žižys
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 39 10
T-27
Gintaras Chomentauskas
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 39 11
T-99
Adomas Valavičius
13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 13.0 DNF 39 12
Ice Optimist Berniukai
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 3
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
T-10
Rimvydas Mažunavičius
1.0 1 1.0 1 8.0 DNF 10.0 1
T-1
Nedas Pagojus
2.0 2 8.0 DNF 1.0 1 11.0 2
LTU-6
Airidas Murnikovas
8.0 DNF 2.0 2 2.0 2 12.0 3
T-10
TAURAS DAMBRAUSKAS
3.0 3 8.0 DNF 8.0 DNF 19.0 4
T-9
Arijus DAMBRAUSKAS
8.0 DNF 3.0 3 8.0 DNF 19.0 5
T-7
ALBERTAS VALEČA
8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 24.0 6
LTU-1
Artur Kapitanov
8.0 DNF 8.0 DNF 8.0 DNF 24.0 7
Ice Optimist Megaitės
Grupė
1 Etapas
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Etapas 2
Startas: 0000-00-00 00:00:00
Monotype, Koef: 1.0
Bendra įskaita
PDF
Dalyviai Tšk. Poz. Tšk. Poz. Tšk. Poz.
T-8
Gabrielė Petraityte
1.0 1 1.0 1 2.0 1
LTU-4
Igne Jaskunaite
3.0 3 2.0 2 5.0 2
LTU-1
Ruta Mazunaviciute
2.0 2 3.0 3 5.0 3
T-42
Daumantė Petraitytė
5.0 DNF 5.0 DNF 10.0 4
DSOUND

Laivų elektronikos
specialistai


DSOUND

Registracija

Registracijos laikas regatai jau baigėsi
DSOUND

Laivų elektronikos
specialistai


DSOUND

Dalyviai

Jau užsiregistravę regatos dalyviai

T-4

Vairininkas: Antanas Gerasimavičius

T-291

Vairininkas: Skomantas Sralkauskas

T-27

Vairininkas: Gintaras Chomentauskas

T-10

Vairininkas: Rimvydas Mažunavičius

T-42

Vairininkas: Daumantė Petraitytė

LTU-7

Kapitonas: Rūta Mažunavičiūtė

LTU-8

Kapitonas: Rimvydas Mažunavičius

GoSail

Reikia jachtos?


Jachtų nuoma

Regatos nuostatai

Regatos nuostatai atnaujinti: 2016-02-05 20:39:27

2016 MLR ledo jachtų taurės vaybos ir LR ledo jachtų čempionatas

 

 

1.       ORGANIZATORIAI

Čempionatą organizuoja ir  vykdo  LBS,  Nacionalinė buriavimo akademija,  Irklakojis, Elektnų buriuotojų klubas”Poseidonas,Šiaulių miesto buriuoto klubas Gero vėjo, bei patvirtintas lenktyn komitetas.

 

 

2.         DALYVIAI

 

 

Varžybose kviečiami dalyvauti visi Lietuvos ir sienio ledo jachtų ( DN,Ice-Optimist, Ice-Blokart, laisvos grupės)

klas buriuotojai.

 

 

3.       VIETA IR LAIKAS

Elektrėnai ,Elektrėnų marios 2016.02.06-07

Draugystės 28

 

 

4.       INVENTORIUS

Dalyviai  rungtyniaus  Ice-0ptimist,  DN Ice-Blokart,Open(laisva  grupė-  savadarbės  originalios  konstrukcijos)

ledrogėmis.

 

 

Neturintieji savo  inventoriaus, galės  išsinuomoti  Ice-Blokart ledroges su  3.0,  4.0  ir  5.5  kv.  m.  burėmis (dėl galimybės teirautis el.p.: arba 861881957).

5.       MOKEIAI

5.1 Starto mokestis- 10 eur, jaunimui iki 21 metų- 6eur

 

 

6.       PROGRAMA

2016.02.06

 

 9.00 val.-registracijos pradžia 

11.00 val.-lenktyn komiteto ir varžybų dalyv pasitarimas.

 

 

11.30 val.-varžybų atidarymas

 

 

12.30 val.- 1,2,3,4 viavimai( DN IceOpti Open)

 

 

2016.02.07

11.00 val.- 5,6,7,8 viavimai. (,DN,IceOpti,Open) 1,2,3,4 važiavimai (Ice-Blokart)

 

17 val. varžybų pabaiga ir nugato apdovanojimai.

 

 

Varžybų tvarkaraštis gali būti keičiamas priklausomai nuo meteorologin sąly .

 

 

7. VAYBŲ FORMA


7.1 Varžybos vykdomos pagal JAV National Iceboat Authority buriavimo taisykles, suderintas pagal IDNIYRA (žr. priedą Nr. 1, Vizualizuotos JAV National Iceboat Authority buriavimo taisyklės)

 

 

7.2 Taikoma Low point taškų sistema: 1 vieta 1 taškas, 2 vieta 2 taškai ir t.t.

 

 

7.3  Vairininkai varžosi savo ledrogėmis, o Ice-Blokart ledrogės penkiose svorio kategorijose: superlengvasvor (iki

55 kg), lengvasvorių (55 70 kg), vidutinio svorio (70-85 kg), sunkiasvorių (85-100 kg) ir supersunkiasvorių (100+

kg).

 

 

7.4 Svorio kategoriją sudaro min. 5 vairininkai, nebent lenktyn komitetas nustato kitaip.

 

 

7.5 Lenktyn komiteto sprendimu svorio kategorijų ribos gali būti susiaurinamos arba išplečiamos.

 

 

7.6 Kiekvienoje svorio kategorijoje vykdomi bent du viavimai.

 

 

7.7 4- viavimų, blogiausias viavimo rezultatas yra atmetamas.

 

 

7.8. Komandinė įskaita .Taškų sistema: pirma vieta -10 t.,antra vieta- 8 t..trečia vieta-6, 4v-4t..5v.-3t.,6v.-2t,7v-1t..

 

 

 

8. PRIZAI

 

 

8.1    I-III vietų varžybų nugatojai gaus organizator ir  varžybų rėmėjų įsteigtus medalius. Komandos nugatoja gauna pereinamą taurę, I-III vietos diplomus.

8.2   Atskiros organizacijos gali įsteigti papildomus prizus. Prizai ir nuostatai lenktynių komitetui pateikiami iki varzybu atidarymo.

 

 

9.       PARAIŠKOS

9.1  Vardinės paraiškos, Regatos.lt svetainėje

10.     ATSAKOMYBĖS ATSISAKYMAS

10.1  Varžybose vairininkai dalyvauja išimtinai tik savo rizika. Regatos organizatoriai ir lenktyn komitetas neprisiima jokios atsakomybės už materialius ar nematerialius nuostolius, asmens sužalojimą arba mir, įvykusius prieš, po ar pačių varžybų metu.

DSOUND

Laivų elektronikos
specialistai


DSOUND

Copyright © 2015 regatos.lt / Visos teisės saugomos.